Yükleniyor...
FİLO BİLGİLERİ

YÜKSEL ULUSLARARASI TAŞIMACILIK sektörde olan tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. 7/24 takip edilen ve %100 öz mal olan araç filomuz ile birlikte, çevreci anlayışımızdan ödün vermeden, doğaya olumsuz bir etkide bulunmadan, titiz bir şekilde çalışılmaktadır.
Tüm araçlarımız C2 yetki belgesine sahiptir ve T.C Ulaştırma Bakanlığında kayıtlıdır. Araçlarımızda taşınan tüm yükler CMR ve FFL sigortaları kapsamındadır.


Araç filomuzda:

  • UBAK Geçiş belgesi kullanımına ve Euro 5 / Euro 6 normlarına uygun 25 adet çekici mevcuttur.
  • Mega ve Maxima tipinde 55 adet yarı römork bulunmakta olup, tüm araçlar CodeXL Yük Emniyet Sertifikalı ve ADR taşımacılığına uyumludur.
  • Sıvı gıda taşımacılığında kullandığımız 5 adet özel gıda tankeri bulunmaktadır.


Filomuzdaki tüm araçlarımızda bulunan “GPS araç takip sistemi” ile:

  • Tüm araçların konum takipleri yapılabilmektedir.
  • Şoförler ile 7/24 iletişim sağlanabilmektedir.
  • Taşınan malzemenin “A” noktasından, “B” noktasına kadar olan rota takibi yapılabilmektedir.
  • Araçların hız kontrolü, balata, yağ ve kalan yakıt durumlarını online olarak takibini sağlayabilmekte ve anında müdahale edebilmekteyiz.


Araç Modelleri:

Standart Perdeli Semi-Treyler: 33 Euro Palet kapasiteli ve 2.80 metre iç net yüksekliğe sahip araçlardır. Kayar çatı ve açılır yan perde sistemleri ile tüm yükleme biçimlerine uygundur.

Mega Perdeli Semi-Treyler: 33 Palet Kapasiteli ve 3 metre iç net yüksekliğe sahip araçlardır. 98 m³’lük bir taşıma kapasitesi sağlanabilmektedir. Kayar çatı ve açılır yan perde sistemleri ile tüm yükleme biçimlerine uygundur.

Mega Double-Deck Perdeli Semi-Treyler: İstiflenemez olup, iki ayrı TIR’a yüklenmesi gereken yükler için, tek araçta ikinci kat kurulumu sayesinde toplamda 66 Euro-Palet kapasitesi sağlayan araçlardır. Kayar çatı ve açılır yan perde sistemleri ile tüm yükleme biçimlerine uygun olup, iki araçlık yükü tek araca yükleme imkanı sunarak hem maliyet avantajı, hem de takibi açısından müşterilerimize fayda sağlamaktadır.